Reklamı geç
VEFAT HABERLERİZİYARETÇİ DEFTERİKÜNYEİLETİŞİM
   

ESNAFLARA BAYRAK HEDİYE ETTİLER

31 Ocak 2018

......................................

Ülkü Ocakları Bolu İl Başkanlığı, Zeytin Dalı Harekatı’na destek vermek için esnafa Türk bayrağı dağıttı. Akgül, “Kahraman Türk Askerimize Yiğit Mehmetçiğimize destek olmak amacıyla ilimizde ve ilçelerimizde ev ve iş yerlerimizi Şanlı Türk Bayrağımız ile donatmak üzere toplam 5000 adet Türk bayrağımızı esnaflarımıza hediye ederek iş yerlerimize asmalarını rica ettik” dedi.

Bolu Ülkü Ocakları üyeleri, Türk Silahlı Kuvvetleri’nin (TSK) Afrin bölgesine düzenlediği Zeytin Dalı Harekatı’na destek amacıyla İzzet Baysal Caddesi’ndeki iş yerlerini ziyaret ederek, Türk bayrağı hediye etti.

“5000 ADET TÜRK BAYRAĞI HEDİYE ETTİK”

Ülkü Ocakları Bolu İl Başkanlığı olarak Türk ordusunun gerçekleştirdiği Afrin operasyonuna destek amacıyla esnafa Türk bayrağı dağıttıklarını ifade eden Akgül, kahraman Mehmetçiğe muzaffer olmalarını diledi. Akgül;  “Ülkü Ocakları Bolu İl Başkanlığı olarak Ülkü Ocakları Genel Başkanımız Olcay Kılavuz beyin çağrısı üzerine Afrin bölgesinde operasyonda bulanan Kahraman Türk Askerimize Yiğit Mehmetçiğimize destek olmak amacıyla ilimizde ve ilçelerimizde ev ve iş yerlerimizi Şanlı Türk Bayrağımız ile donatmak üzere toplam 5000 adet Türk bayrağımızı esnaflarımıza hediye ederek iş yerlerimize asmalarını rica ettik. Bizleri memnuniyet ile karşılayan kıymetli Bolu esnafımıza, değerli çalışanlarına teşekkür eder Milli hassasiyetlerinden dolayı tebrik eder hayırlı işler dilerim. Şanlı Türk bayrağımızın gök kubbede ilelebet dalgalanması, Ezan-ı Muhammed’in semalarda duyulmasını hiç bir gücün engel olamayacağını, Türk’ün ayak bastığı her yerin Yurt olup adalet ile yönetileceği tarihte olduğu gibi şimdi de gösterilecektir. Ülkü Ocakları olarak Bayrak, Vatan ve millet uğruna arkamıza bakmayacağımızı, kirli ellerini kutsalımıza uzatanın ellerini kıracağımızın bilinmesini isteriz. Bu vesile ile Operasyonda bulunan tüm güvenlik güçlerimize kahraman Mehmetçiğimize Yüce Allah’tan muzaffer olmalarını diler, Şehitlerimize Allah’tan Rahmet kederli ailelerine başsağlığı, gazilerimize acil şifalar dileriz” şeklinde konuştu.

  • ESNAFLARA BAYRAK HEDİYE ETTİLER
  • ESNAFLARA BAYRAK HEDİYE ETTİLER
  • ESNAFLARA BAYRAK HEDİYE ETTİLER
  • ESNAFLARA BAYRAK HEDİYE ETTİLER
  • ESNAFLARA BAYRAK HEDİYE ETTİLER
  • ESNAFLARA BAYRAK HEDİYE ETTİLER
  • ESNAFLARA BAYRAK HEDİYE ETTİLER
  • ESNAFLARA BAYRAK HEDİYE ETTİLER
  • ESNAFLARA BAYRAK HEDİYE ETTİLER
  • ESNAFLARA BAYRAK HEDİYE ETTİLER
Henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun!
     Yorum yazın
Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.

Bu sayfadaki içerik, Adobe Flash Player'ın daha yeni bir sürümünü gerektiriyor.

Adobe Flash player Edinin

Web Hosting - Domain
EN ÇOK OKUNANLAR
VİDEO HABERLER
İzzet Baysal Caddesi Güler 2 İşhanı Kat 1 No-41 BOLU   Tel: 0532 709 63 26
© 2011 Tüm hakkı saklıdır. İçerik ve görseller "Telif Hakları Kanunu" ile korunmaktadır.