Reklamı geç
VEFAT HABERLERİZİYARETÇİ DEFTERİKÜNYEİLETİŞİM
   

UYUŞTURUCUYLA MÜCADELE İÇİN WHATSAP HATTI...

26 Ekim 2017

......................

Bundan böyle sokaklarınızda, caddelerinizde gördüğünüz uyuşturucu bağımlılarını, uyuşturucu satanları 0552 155 00 14 numaralı Whatsap ihbar hattına bildirebileceksiniz.

NARKO- MOBİL PROJESİ” ile İl Emniyet Müdürlüğü Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü bünyesinde ‪0552 155 00 14 nolu Whatsap İhbar Hattı oluşturuldu. İçişleri Bakanlığı Emniyet Genel Müdürlüğü Narkotik Suçlarla Mücadele Daire Başkanlığı Koordinesinde 81 İl’de uygulamaya konulan “ NARKO- MOBİL PROJESİ” ile Emniyet Müdürlüğümüz Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü bünyesinde 0552 155 00 14 nolu Whatsap İhbar Hattı oluşturulmuştu.

İHBARLAR ANINDA DEĞERLENDİRİLECEK

NARKO- MOBİL PROJESİ”  kapsamında oluşturulan Whatsap İhbar Hattına  gelen sesli , görüntülü  ihbarlar ile narkotik suç türlerine ait  bilgiler Narkotim Görevlilerimizce cevaplanacak olup,  gelen ihbarlar  yine konunun uzmanı  Narkotim Görevlilerimizce anında  değerlendirilecekti. Vatandaşlarımızın can ve mal güvenliğini sağlamak için uyuşturucu madde ticareti, kullanımı ve aracılığın engellenmesine yönelik olarak çalışmalarımız aralıksız devam etmekle birlikte, vatandaşlarımızdan gelen öneri, şikayet ve ihbarlar gecikmeksizin değerlendirmeye alınacak.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun!
     Yorum yazın
Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.

Bu sayfadaki içerik, Adobe Flash Player'ın daha yeni bir sürümünü gerektiriyor.

Adobe Flash player Edinin

Web Hosting - Domain
EN ÇOK OKUNANLAR
VİDEO HABERLER
İzzet Baysal Caddesi Güler 2 İşhanı Kat 1 No-41 BOLU   Tel: 0532 709 63 26
© 2011 Tüm hakkı saklıdır. İçerik ve görseller "Telif Hakları Kanunu" ile korunmaktadır.