Reklamı geç
VEFAT HABERLERİZİYARETÇİ DEFTERİKÜNYEİLETİŞİM
   

BOLU'DA VEFAT EDENLER, 16 EYLÜL CUMARTESİ

16 Eylül 2017

......................

1- Saççılar Köyü halkından, Merhum Ayşe DAŞKIRAN'ın eşi, Emin DAŞKIRAN, Saniye ALEMDAR, Hayriye SÜNNETÇİ'nin babaları; Kazım DAŞKIRAN Hak'kın rahmetine kavuşmuştur.  Cenazesi bugün Saççılar Köyü Camii'nde kılınacak öğle ve cenaze namazından sonra köy mezarlığına defnedilecektir.

2- Seben İlçesi Çatak Köyü halkından, Merhum Kazım ve Müzeyyen ALKAN'ın kızı, Sami KURU'nun eşi, Emrah KURU'nun annesi; Nevreste KURU Hak'kın rahmetine kavuşmuştur.  Cenazesi bugün Berk Yenimahalle Camii'nde kılınacak ikindi ve cenaze namazından sonra Şehitler Mezarlığı'na defnedilecektir.

3-Kıbrıscık ilçesi Köseler köyü halkından, (merhum) Ahmet Selehattin ve (merhume) Ayşe AFACAN'ın oğlu; Mustafa Afacan hakkın rahmetine kavuştu. Cenazesi bugün Kıbrıscık ilçesi Köseler köyü camiinde kılınacak ikindi ve cenaze namazından sonra köy mezarlığına defnedilecektir.

4-Mudurnu ilçesi Bostancılar köyü halkından, Nezaket SAYIN'ın eşi, Mehmet SAYIN, Yüksel GÜL ve Aysel AKSAKDEMİR'in babaları; Sabri Sayın hakkın rahmetine kavuştu. Cenazesi bugün Mudurnu ilçesi Bostancılar köyü camiinde kılınacak ikindi ve cenaze namazından sonra köy mezarlığına defnedilecektir.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun!
     Yorum yazın
Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.

Bu sayfadaki içerik, Adobe Flash Player'ın daha yeni bir sürümünü gerektiriyor.

Adobe Flash player Edinin

Web Hosting - Domain
EN ÇOK OKUNANLAR
VİDEO HABERLER
İzzet Baysal Caddesi Güler 2 İşhanı Kat 1 No-41 BOLU   Tel: 0532 709 63 26
© 2011 Tüm hakkı saklıdır. İçerik ve görseller "Telif Hakları Kanunu" ile korunmaktadır.