Reklamı geç
VEFAT HABERLERİZİYARETÇİ DEFTERİKÜNYEİLETİŞİM
   

99 KİŞİ VATANDAŞLIKTAN ÇIKARTILACAK

11 Eylül 2017

.........................

Türk Ceza Kanunu'nun (TCK) ilgili maddeleri uyarınca haklarında soruşturma ya da kovuşturma bulunan yurt dışındaki 99 kişi, 3 ay içinde Türkiye'ye dönmemeleri halinde vatandaşlıktan çıkarılacak. 99 kişi arasında Düzce’den önemli isimler yer alırken, bu isimler arasında Bolu Dağı’nda İsmail’in Yeri isimli lokantanın sahibi olan İsmail Çolak da yer alıyor.

Bolu Takip Gazetesi'nden Hakan Aydın'ın haberine göre, daha önce açıklanan 130 kişilik listenin ardından ikinci bir liste hazırlığı yapan İçişleri Bakanlığı, bu kez yurt dışında olduğu tespit edilen ve haklarında çeşitli davalar bulunan 99 kişiye yurda dön çağrısı yaptı. İçişleri Bakanlığı'nın, ilgili kanun kapsamında haklarında soruşturma ve kovuşturma yürütülen ancak yurt dışında bulunmaları nedeniyle kendilerine ulaşılamayanların vatandaşlıktan çıkarılacağına ilişkin 99 kişiyi kapsayan ilanı, Resmi Gazete'de yayımlandı.

İSMAİL ÇOLAK LİSTE BAŞI

Resmi Gazete’de yayınlanan isim listesinde ise Düzce’den 11 kişi yer alıyor. 11 kişi arasında ise Bolu kamuoyunun yakından tanıdığı İsmail’in Yeri isimli işletmenin sahibi İsmail Çolak bulunuyor. İşte o isimler; Hatice Türken, Abdullah Ünver, Eyüp Tok, Saniye Çakır, Niyazi Bülbül, İsmail Çolak, Eyüp Çakır, Fisun Çelik, İbrahim Çelik, Musa Çengel ve Ayşegül Öztürk

1 yorum yapılmış
  • Alkoc
    12 Eylül 2017 • 20:55
    Bunları vatandaşlıktan çıkarsın.pis suriyeliler ı alsın
     Yorum yazın
Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.

Bu sayfadaki içerik, Adobe Flash Player'ın daha yeni bir sürümünü gerektiriyor.

Adobe Flash player Edinin

Web Hosting - Domain
EN ÇOK OKUNANLAR
VİDEO HABERLER
İzzet Baysal Caddesi Güler 2 İşhanı Kat 1 No-41 BOLU   Tel: 0532 709 63 26
© 2011 Tüm hakkı saklıdır. İçerik ve görseller "Telif Hakları Kanunu" ile korunmaktadır.