Reklamı geç
VEFAT HABERLERİZİYARETÇİ DEFTERİKÜNYEİLETİŞİM
   

BOLU'DA VEFAT EDENLER, 10 AĞUSTOS PERŞEMBE

10 Ağustos 2017

.....................

1- Mudurnu Karataş Köyü sakinlerinden Ayşe Atay’ın Eşi, Mustafa ve Mesut Atay ile Nevin Güler ve Nesrin İleri’nin Babaları; Galip ATAY Hak’kın rahmetine kavuşmuştur. Cenazesi bugün Karataş Köyü’nde kılınacak öğle ve cenaze namazından sonra köy mezarlığında defnedilecektir.  

  2- Seben İlçesi Kızık Köyü halkından Nuri ARPAT ve Nurhan ÇELEBİ'nin babaları, Erdoğan ÇELEBİ ve Kadriye ARPAT'ın kayınpederi, Ümit, Levent, Akın, Ayşe ARPAT, Elif ve Ecenur ÇELEBİ, İsa ve İlhan ŞABAN'ın dedeleri, Ayşe ARPAT'ın eşi; Şaban ARPAT Hak'kın rahmetine kavuşmuştur.  Cenazesi bugün Beşkavaklar Mahallesi Yeni Camii'nde kılınacak öğle ve cenaze namazı sonrası Şehitler Mezarlığı'na defnedilecektir.

3- Seben İlçesi Çeltikdere Köyü halkından Asım BEYHAN'ın eşi, Remziye ACAR, Safiye GÜLER, Rabia ÇETİN ve Mehmet BEYHAN'ın anneleri; Hatice BEYHAN Hak'kın rahmetine kavuşmuştur.  Cenazesi bugün Seben Çeltikdere Köyü Camii'nde kılınacak öğle ve cenaze namazı sonrası köy mezarlığına defnedilecektir.

4- Seben İlçesi Dereboy Köyü halkından Saadet YILMAZ'ın eşi, Merhum Tevfik ve Fatma YILMAZ'ın oğlu, Emekli Öğretmen Hasan ve Cemal YILMAZ'ın Abisi, Aynur'un kardeşi; İsmail YILMAZ Hak'kın rahmetine kavuşmuştur.Cenazesi bugün Seben Dereboy Köyü Camii'nde kılınacak öğle ve cenaze namazı sonrası köy mezarlığına defnedilecektir.

 5- Rüzgarlar Köyü sakinlerinden Merhum Zehra SIĞINDERE'nin eşi, Ünal SIĞINDERE, Kemal SIĞINDERE, Kadriye AYSEL, Fikriye TURAN, Behiye DALKILIÇ'ın babaları; Hüseyin SIĞINDERE Hak'kın rahmetine kavuşmuştur. Cenazesi bugün Rüzgarlar köyü camii'nde kılınacak öğle ve cenaze namazı sonrası köy mezarlığına defnedilecektir.

 6- Aktaş Mahallesi sakinlerinden Merhum İsmail Hakkı ÖZÇİZMECİOĞLU'nun eşi, Necati KAYA'nın ablası, Merhum Arif, Merhum Mehmet, Merhum Durmuş KAYA'nın kardeşi, İbrahim, Mustafa, Nermin, Fahri, Hatice ve Aysel ŞAHİN'in Halası; Duriye ÖZÇİZMECİOĞLU Hak'kın rahmetine kavuşmuştur.  Cenazesi bugün Sebenardı Köyü Camii'nde kılınacak ikiindi ve cenaze namazı sonrası köy mezarlığına defnedilecektir.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun!
     Yorum yazın
Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.

Bu sayfadaki içerik, Adobe Flash Player'ın daha yeni bir sürümünü gerektiriyor.

Adobe Flash player Edinin

Web Hosting - Domain
EN ÇOK OKUNANLAR
VİDEO HABERLER
İzzet Baysal Caddesi Güler 2 İşhanı Kat 1 No-41 BOLU   Tel: 0532 709 63 26
© 2011 Tüm hakkı saklıdır. İçerik ve görseller "Telif Hakları Kanunu" ile korunmaktadır.