Reklamı geç
VEFAT HABERLERİZİYARETÇİ DEFTERİKÜNYEİLETİŞİM
   

MAHMUT ALAN'DAN AHMET TÜRK TEPKİSİ

4 Temmuz 2017

.........................

Sağlık sorunları nedeniyle tahliye edilen Ahmet Türk'ün, ‘adalet yürüyüşü’ne katılarak 38 derece sıcaklıkta yürümesine tepki gösteren eski BBP İl Başkanı Mahmut Alan Bolu Cumhuriyet Savcılığı’na Türk hakkında suç duyurusunda bulundu.

Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun Ankara’dan başlattığı adalet yürüyüşüne katılan Ahmet Türk hakkında, Bolu Cumhuriyet Başsavcılığı’na eski BBP İl Başkanı Mahmut Alan tarafından suç duyurusunda bulunuldu.

“HAİNLERİ TOPRAĞIN ALTINA GÖMECEĞİZ”

Ahmet Türk’ün 38 derece sıcaklıkta 17 kilometre yol yürüyerek sağlıklı olduğunu kanıtladığını ifade eden Alan şunları söyledi:

“Daha önce teröre yardım ve yataklıktan tutuklanarak cezaevine gönderilen Ahmet Türk, Kemal Kılıçdaroğlu’nun başlattığı sözde adalet yürüyüşüne katılarak turp gibi olduğunu kanıtlamıştır. 38 derece sıcaklıkta 17 kilometre yürüyerek halkla resmen dalga geçmiştir. 15 Temmuz darbe girişiminin karar alındığı 34. Abant Platformu’nda ‘Demokrasinin Sorunu’ başlığı atılmıştı. Yani Türkiye demokrasinin önünde bir problemmiş gibi gösterilmiştir. O zaman bir araya gelen HDP, CHP, PKK’lı grup sözde adalet yürüyüşüyle HDP, CHP, PKK yine bir araya gelerek 15 Temmuz öncesi ülkeyi galeyana getirmek için sözde adalet yürüyüşü adı altında eylemlerini gerçekleştirmektedirler. Buradan vatandaşlarımıza sağduyu çağrısı yapıyorum. Cumhuriyet Başsavcılığı’na da Ahmet Türk hakkında yalan beyan ve teröre yardım ve yataklıktan suç duyurusunda bulunacağız. Ahmet Türk hasta olduğunu söyleyip 38 derece sıcaklıkta yürüyerek turp gibi olduğunu kanıtlamıştır. İnşallah bu ülkedeki hainleri toprağın altına gömeceğiz.”

 • MAHMUT ALAN'DAN AHMET TÜRK TEPKİSİ
 • MAHMUT ALAN'DAN AHMET TÜRK TEPKİSİ
2 yorum yapılmış
 • Yurtsever
  4 Temmuz 2017 • 17:07
  Mahmut Alan; bu bir adalet yürüyüşü. Sayın Destici' nin Anayasa oylamasında tek adamliga destek vermesini eleştirmeyeceksin. Ahmet Türk'ün yürüyüşe katılmasına kızacaksın. Hadi canım sen de.
 • habur
  5 Temmuz 2017 • 08:40
  haburda davullu zurnalı gelen teröristleri karşılayanlara da aynı hassasiyeti gösterdiniz mi ?
     Yorum yazın
Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.

Bu sayfadaki içerik, Adobe Flash Player'ın daha yeni bir sürümünü gerektiriyor.

Adobe Flash player Edinin

Web Hosting - Domain
EN ÇOK OKUNANLAR
VİDEO HABERLER
İzzet Baysal Caddesi Güler 2 İşhanı Kat 1 No-41 BOLU   Tel: 0532 709 63 26
© 2011 Tüm hakkı saklıdır. İçerik ve görseller "Telif Hakları Kanunu" ile korunmaktadır.