VEFAT HABERLERİZİYARETÇİ DEFTERİKÜNYEİLETİŞİM
   

YOGACILAR ABANT'TA RAHATLADI

22 Nisan 2017

...................

Türkiye ve dünyanın farklı ülkelerinden yüzlerce yogacı, Bolu’nun doğal güzelliklerinden olan Abant Tabiat Parkı’nda bir araya geldi. Uluslararası Yoga Federasyonu ve Yoga Academy’nin düzenlediği festivalde Avrupa ülkelerinden, Amerika’dan, İspanya’dan, Rusya’dan ve Japonya’dan 200 katılımcı yer aldı.

2 gün sürecek olan ve yetişkinlerin yanı sıra çocukların da katıldığı yoga festivali öncesi açıklama yapan Uluslararası Yoga Federasyonu Başkanı Akif Manaf, “Vücuttaki enerji merkezlerini aktifleştireceğiz, tıkanıkları açacağız ve vücut daha enerjik ve daha sağlıklı olacak” dedi.

“DÜNYANIN DÖRT BİR TARAFINDAN GELDİLER”

Türkiye’de bir ilke imza attıklarını ve yılın her ayı uluslararası yoga festivali düzenlediklerini belirten Manaf, “Dünyanın çeşitli ülkelerinden gelen katılımcılarımızla Abant’ta iki gün çalışmamız olacak. Uyguladığımız orjinal yoga sisteminin sağlığa çok ciddi etkileri var. Nezleden kansere kadar tedavi etkisi var ve bu senelerde yüzbinlerce katılımcımız sağlığına kavuşmuş. O yüzden insanlar her ay dünyanın dört tarafından geliyorlar” şeklinde konuştu.

“YOĞA EVRENSEL BİR SPORDUR”

Yoga’nın evrensel bir spor olduğunu ve kendilerinin de yıllarca yogayı spor olarak tanıttıklarını söyleyen Manaf şunları kaydetti:

“Orjinal yoga sistemi, gerçek yoga evrensel bi spordur. Biz senelerce dünyada ve Türkiye’de gerçek yogayı bir spor olarak tanıttık ve uyguladık. Ve bu konuda büyük gelişmeler var. Uluslararası yoga şampiyonaları ve 2 ayda bir uluslararası yoga turnuvaları düzenliyoruz. Bir hedefimiz de yogayı olimpiyatlara taşımak. 

  • YOGACILAR ABANT'TA RAHATLADI
  • YOGACILAR ABANT'TA RAHATLADI
  • YOGACILAR ABANT'TA RAHATLADI
  • YOGACILAR ABANT'TA RAHATLADI
  • YOGACILAR ABANT'TA RAHATLADI
  • YOGACILAR ABANT'TA RAHATLADI
  • YOGACILAR ABANT'TA RAHATLADI
Henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun!
     Yorum yazın
Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.

Bu sayfadaki içerik, Adobe Flash Player'ın daha yeni bir sürümünü gerektiriyor.

Adobe Flash player Edinin

Web Hosting - Domain
EN ÇOK OKUNANLAR
VİDEO HABERLER
İzzet Baysal Caddesi Güler 2 İşhanı Kat 1 No-37 BOLU   Tel: 0374 218 05 03
© 2011 Tüm hakkı saklıdır. İçerik ve görseller "Telif Hakları Kanunu" ile korunmaktadır.