VEFAT HABERLERİZİYARETÇİ DEFTERİKÜNYEİLETİŞİM
   

BOLU'DA VEFAT EDENLER, 6 ŞUBAT PAZARTESİ

6 Şubat 2017

.......................

1-Kıbrıscık İlçesi Kızılcaören köyü sakinlerinden (Merhum) Hasan (Merhume) Asiye ERCAN'ın oğlu, Durdu ACAR'ın kardeşi, Fedime ERCAN'ın eşi, Erkan, Ersin ve Hasan ERCAN'ın babaları; Durmuş Ali ERCAN Hak'kın rahmetine kavuşmuştur. Cenazesi bugün Kıbrıscık Kızılcaören Köyü Camii'nde kılınacak öğle ve cenaze namazı sonrası köy mezarlığına defnedilecektir.

 2-Kıbrıscık İlçesi Deveci Köyü halkından Fedime CİVAN'ın eşi, Havva, Hamdi, Nazım ve Belediye personeli Bahri CİVAN'ın babaları; Hakkı CİVAN Hak'kın rahmetine kavuşmuştur. Cenazesi bugün Kıbrıscık Deveci Köyü Camii'nde kılınacak öğle ve cenaze namazı sonrası köy mezarlığına defnedilecektir.

3-Eski Bolu, Ankara, İstanbul İl Müftüsü  ve Diyanet İşleri Başkan Yardımcısı; Necati Tayyar TAŞ Hak'kın rahmetine kavuşmuştur. Cenazesi bugün İstanbul Beylikdüzü İhlas Marmara evleri 2. etapta bulunan Yaşar Cimilli Camii'nde kılınacak öğle ve cenaze namazı sonrası defnedilecektir.

4-Seben İlçesi Güneyce köyü sakinlerinden Fatma ÖZDEMİR'in eşi, Gülden, Vildan, Mehmet ÖZDEMİR'in babaları, Emine GÖLTEKİN'in kardeşi, Suat ve Erhan Rıfat GÖLTEKİN'in dayıları; Mustafa ÖZDEMİR Hak'kın rahmetine kavuşmuştur. Cenazesi bugün Karaçayır Mahallesi Siteler Camii'nde kılınacak ikindi ve cenaze namazı sonrası Şehitler Mezalığı'na defnedilecektir.

5-Gerede İlçesi Seviller Mahallesinden , Ahmet Efendi'nin oğlu, Ahmet Seyfi, Celalettin ve Kemalettin Güngör'ün babaları, Kara Kemal Demirkol'un dünürü; Seyfettin GÜNGÖR Hak'kın rahmetine kavuşmuştur. Cenazesi bugün Yeni Camii'nde kılınacak öğle ve cenaze namazı sonrası Şehir Mezarlığı'na defnedilecektir.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun!
     Yorum yazın
Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.

Bu sayfadaki içerik, Adobe Flash Player'ın daha yeni bir sürümünü gerektiriyor.

Adobe Flash player Edinin

Web Hosting - Domain
EN ÇOK OKUNANLAR
VİDEO HABERLER
İzzet Baysal Caddesi Güler 2 İşhanı Kat 1 No-37 BOLU   Tel: 0374 218 05 03
© 2011 Tüm hakkı saklıdır. İçerik ve görseller "Telif Hakları Kanunu" ile korunmaktadır.