VEFAT HABERLERİZİYARETÇİ DEFTERİKÜNYEİLETİŞİM
   

BU CANİYE BU CEZA AZ BİLE...

26 Ocak 2017

....................

Bolu’da Iraklı sevgilisi Sarah Moaıed Kadhım ile birlikte yaşarken Sarah’ın ikiz çocuklarından Murtadha Osama Salh’a tekme atarak düşüren ve ölmesine neden olan Bakr Khalıd Naeem Allzz Awı çıkarıldığı mahkemede 16 yıl 3 ay hapis cezasına çarptırıldı. 

 Bolu’da eşinden boşandıktan sonra üç çocuğu ve sevgilisiyle yaşayan Iraklı kadının 4 yaşındaki ikiz çocuklarından biri, sevgilisi tarafından yılında dövülerek öldürüldü, diğer iki çocuğun kaburgalarında kırıklar tespit edildi.

ÇOCUĞU EVDE KİLİTLEYİP ÇIKTILAR

 Olay, 20 Eylül 2015 tarihinde Gazi Mustafa Kemal Bulvarında meydana geldi. Iraklı eşiyle birlikte yaşayan 30 yaşındaki Sarah Moaıed Kadhım boşandıktan sonra 22 yaşındaki Bakr Khalıd Naeem Allzz Awı isimli Irak vatandaşı sevgilisi ve 3 çocuğuyla aynı evde yaşamaya başladı. 20 Eylül günü Sarah Moaıed Kadhım isimli kadın evde bulunan 4 yaşındaki ikiz çocukları Murtadha Osama Salh, Mustafa Osmana Salh ve 6 yaşındaki kız çocuğu Fatma Osmana Salh’ı evde kilitleyerek sevgilisiyle gezmeye gitti. Bir saat sonra iki sevgili eve geriye döndü.

ÇOCUĞA TEKME ATTI

Kadın başka bir odaya geçerken, 22 yaşındaki Bakr Khalıd Naeem Allzz Awı gürültü yapmaları üzerine çocukları dövmeye başladı. Şahıs, ikiz çocuklardan Murtadha Osama Salh’a tekme attı. Başının üstüne düşen çocuk baygınlık geçirdi. Kardeşlerinin yerde olduğunu gören iki kardeşi ağlamaya başlayınca Iraklı sevgili iki çocuğa da vurarak kaburgalarını kırdı. Odaya gelen anneye çocuklarına tokat attığını itiraf etti.

4 YAŞINDAKİ ÇOCUK HAYATINI KAYBETTİ

Dört yaşındaki Murtadha Osama Salh, annesi ve kendisine vuran şahıs tarafından İzzet Baysal Eğitim ve Araştırma Hastanesi Köroğlu Ünitesine götürüldü. Beyin kanaması geçirdiği ortaya çıkan çocuk Abant İzzet Baysal Üniversitesi Tıp Fakültesine sevk edildi. 4 yaşındaki çocuk 3 günlük yaşam mücadelesini kaybetti.

  Evin olduğu sokaktaki güvenlik kameralarını inceleyen polis, 22 yaşındaki şahsın dövdüğü çocuğu kendi kucağında hastaneye götürdüğünü ve kadınla ilişkisi olduğunu tespit etti. Gözaltına alınarak adliyeye sevk edilen şahıslardan 22 yaşındaki Bakr Khalıd Naeem Allzz Awı tutuklanarak cezaevine gönderildi.

SUÇSUZ OLDUĞUNU İDDİA ETTİ

Bolu Ağır Ceza Mahkemesi’nde bugün karar duruşması görülen davada Bakr Khalıd Naeem Allzz Awı tercüman yardımıyla yaptığı savunmasında, “Ben Irak’tan sığınmacı olarak geldim. Bu aileye yardım ediyordum. Çocuğu da hastaneye ben götürdüm ama buna rağmen tutuklandım. Bir buçuk yıldır cezaevindeyim. Suçsuzum” dedi.

  Sanığın savunmasının ardından karar veren mahkeme heyeti, sanığın üzerine atılı suçlamaları sabit gördüklerini belirterek, Bakr Khalıd Naeem Allzz Awı’yı 16 yıl 3 ay hapis cezası ve 12 bin lira para cezasına çarptırdı.

 

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun!
     Yorum yazın
Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.

Bu sayfadaki içerik, Adobe Flash Player'ın daha yeni bir sürümünü gerektiriyor.

Adobe Flash player Edinin

Web Hosting - Domain
EN ÇOK OKUNANLAR
VİDEO HABERLER
İzzet Baysal Caddesi Güler 2 İşhanı Kat 1 No-37 BOLU   Tel: 0374 218 05 03
© 2011 Tüm hakkı saklıdır. İçerik ve görseller "Telif Hakları Kanunu" ile korunmaktadır.