Reklamı geç
VEFAT HABERLERİZİYARETÇİ DEFTERİKÜNYEİLETİŞİM
   

ÇAPA MAÇ SONUNDA AÇIKLAMA YAPTI

4 Aralık 2016

........................

Boluspor evinde Balıkesirspor’a 3-2 mağlup olurken, Boluspor Teknik Direktörü Fuat Çapa, “Bugüne kadar 16 tane gol yemişiz, bunlardan 7 tanesi penaltı. Belki bir takımın iki sezonda yapabileceği penaltıyı biz 13 haftada yaptık” dedi.

 Karşılaşma sonrası düzenlenen basın toplantısında açıklamalarda bulunan Boluspor Teknik Direktörü Fuat Çapa, “Rakibin beklediği pozisyonlar vardı. Bunlardan birisi duran toplar ve bizim kaptırmış olduğumuz toplarla kontraya çıkmaktı. Gol yedikten sonra daha fazla efor sarf etmemiz gerekiyordu. Zemin bizim için gerçekten bir handikaptı. İlk devre ile ikinci devre arasındaki farkı görürsek biz daha çok pas yapmaya çalışan bir takımız. İlk devre pas yapacak bir ortamımız olmadı. Bolu’ya çok sayıda yeni oyuncu geldi. Bolu iklimi ve hava şartlarını tam olarak algılayamadılar” dedi.

“BASİT PENALTI POZİSYONLARI VARDI”

Karşılaşmada hakemin basit pozisyonlara penaltı verdiğini söyleyen Fuat Çapa, “Bugüne kadar 16 tane gol yemişiz, bunlardan 7 tanesi penaltı. Belki bir takımın iki sezonda yapabileceği penaltıyı biz 13 haftada yaptık. İlk ikiden sonra bazı riskler aldık ama son dakikalarda üst üste yapmış olduğumuz kendi hatamızdan dolayı penaltıya sebep olduk ve mağlup olduk. Geçen hafta sakatlıklarımızdan dolayı mazeretlerimiz vardı ama bu hafta herhangi bir mazeretimiz yok. Geçen iki haftayı iyi değerlendirip önümüzdeki üç haftada neler yapabiliriz bunun hesabını yapmak zorundayız” dedi.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun!
     Yorum yazın
Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.

Bu sayfadaki içerik, Adobe Flash Player'ın daha yeni bir sürümünü gerektiriyor.

Adobe Flash player Edinin

Web Hosting - Domain
EN ÇOK OKUNANLAR
VİDEO HABERLER
İzzet Baysal Caddesi Güler 2 İşhanı Kat 1 No-41 BOLU   Tel: 0532 709 63 26
© 2011 Tüm hakkı saklıdır. İçerik ve görseller "Telif Hakları Kanunu" ile korunmaktadır.