Reklamı geç
VEFAT HABERLERİZİYARETÇİ DEFTERİKÜNYEİLETİŞİM
   

FETÖ'CÜ HAKİMİN ÜZERİNDEN AKIL ALMAZ NOT ÇIKTI

21 Kasım 2016

..................

FETÖ imamları elemanlarına moral vermek için şimdi de suikast iddiasını dillendirmeye başladı. Bolu Cezaevinde tutuklu bulunan ve Bolu adliyesinde görev yaptığı iddia edilen bir hakimin üst araması sırasında ele geçirilen bir belgede, 22 Kasım günü önemli bir suikast yapılacağı ve hükümeti kendilerinin kuracağı gibi ifadelerin yer aldığı görüldü. FETÖcü hakimin notu "Komutan F.E ve Adli İmam" olarak imzalaması dikkat çekti.

www.avazturk.com internet sitesinin özel haberine göre, Kasım ayında yeni bir darbe girişimi olacağını ve tahliyelerin gerçekleşeceği dedikodusunu yayan FETÖ imamları, bu kez bambaşka bir iddiayla gündemde. 15 Temmuz Kanlı Darbe girişimi ve FETÖ soruşturması kapsamında Bolu Cezaevinde tutuklu bulunan Hakim F.E’nin üst aramasında ele geçirilen notta, ABD istihbarat örgütü CIA ve Mehdi'nin (Fethullah Gülen) desteğiyle Türkiye'de çok önemli bir isme 22 Kasım'da suikast düzenleneceğini ve yeni bir darbenin de bu kez başarılı olacağını yazdı.

“MEHDİ HAZERETLERİ…”

"Selamun aleykum sayın dava arkadaşlarım" başlığıyla FETÖ elemanlarına seslenen Hakim F. E üst aramasında ele geçen notun şöyle devam ettiği görüldü: 
"Öncelikle Mehdi hazretleri ve Allah yar ve yardımcımız olsun.Hiç merak etmeyin 22 Kasım'da beklenen suikast gerçekleşecek ve yeni hükümet tarafımızdan kurulacak.."

KRİPTO VE CIA

Söz konusu notta Hakim F.E cezaevlerindeki elemanlarına sükunet tavsiye ederken, aynı zamanda hazır olmaları talimatı da verdi. 22 Kasım'da yapılacak suikasttan sonra yeni hükümetin kurulacağını ve bunun da CIA desteği ile yapılacağını anlatan Hakim F.E "Gizlenen dava arkadaşlarımız elbette bunu CIA'nın desteğiyle başaracaklardır" diye yazdı.

FETHULLAH GÜLEN İLE RÜYADA GÖRÜŞTÜK

Hakim F.E, notunda Mehdi (Fethullah Gülen) ile rüyasında görüştüğünü de yazdı. "Mehdi Hazretleri bizimle beraberdir" diye yazan F.E, mektubunu şöyle noktaladı:
"Mehdi Hazretleri bizimle. Onunla rüyalarımızda gerçekleşen fikir alışverişimizde dava uğrunda atılacak her bir adımı detaylıca görüşmüş bulunmaktayız.Tanrı bizimledir."

Bu arada FETÖcü hakimin notu "Komutan F.E ve Adli İmam" olarak imzalaması dikkat çekti.

 • FETÖ'CÜ HAKİMİN ÜZERİNDEN AKIL ALMAZ NOT ÇIKTI
5 yorum yapılmış
 • AdemKOCABA
  21 Kasım 2016 • 14:51
  Bu mektup ona nasıl ulaşmış, daha kimler bunlarla? BU hainleri beslemeyelim hemen idam lazım, meclis üzerine düşeni acilen yapsın!..
 • xyz
  21 Kasım 2016 • 16:33
  Milletin aklıyla alay etmeyin ya
 • akil
  21 Kasım 2016 • 18:42
  Ulan boyle sacma sapan algılara inanan ve bunu haber yapanlara ne denir...fetoyle boyle uydurma notlarla mucadele ediyorlarsa vay halimize...
 • ertugrulyakarer
  22 Kasım 2016 • 10:32
  biz cok dedik yıllara önce amam o zman bize dinsiz dediler
 • Erol
  23 Kasım 2016 • 14:11
  Adam Mehdi falan ifadelerini biliyor ne hikmetse Allah (c.c.) yerine "Tanri" diyor bu haber hic inandırıcı değil...
     Yorum yazın
Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.

Bu sayfadaki içerik, Adobe Flash Player'ın daha yeni bir sürümünü gerektiriyor.

Adobe Flash player Edinin

Web Hosting - Domain
EN ÇOK OKUNANLAR
VİDEO HABERLER
İzzet Baysal Caddesi Güler 2 İşhanı Kat 1 No-41 BOLU   Tel: 0532 709 63 26
© 2011 Tüm hakkı saklıdır. İçerik ve görseller "Telif Hakları Kanunu" ile korunmaktadır.