Reklamı geç
VEFAT HABERLERİZİYARETÇİ DEFTERİKÜNYEİLETİŞİM
   

BOLU'DA VEFAT EDENLER, 21 KASIM PAZARTESİ

21 Kasım 2016

..................

1-Alpagut Mahallesi halkından Merhum Cafer Palazoğlu'nun eşi, İsmail Palazoğlu, Ali Palazoğlu, Nurhan Çakır ve Hatice Gülen'in anneleri, Hüseyin, Kadir ve Burak Palazoğlu'nun Babaanneleri; Sabriye PALAZOĞLU Hak'kın rahmetine kavuşmuştur. Cenazesi bugün Alpağut Mahallesi Camii'nde kılınacak öğle ve cenaze namazından sonra Alpağut Mahallesi Mezarlığı'na defnedilecektir. Namazdan önce Mevlid-i Şerif okunacaktır.

2-Kıbrıscık ilçesi Karadoğan mahallesi halkından, Narize KAYA'nın eşi, Ahmet KAYA'nın babası, Savaş KAYA ve Duygu ÇELTEK'in dedeleri; Mehmet Kaya Hak’kın rahmetine kavuştu. Cenazesi bugün Karadoğan mahalle camiinde kılınacak öğle ve cenaze namazı sonrası mahalle mezarlığına defnedilecektir. Saat 11:00'de Aktaş camii önünden araç kaldırılacaktır.

3-Dörtdivan ilçesi Çalköy köyü halkından, Mehmet ve Halit ÇETİNARSLAN'ın dedesi, Hüseyin ve Ekrem ÇETİNARSLAN'ın babaları; Yusuf Çetinarslan Hakk’ın rahmetine kavuştu. Cenazesi bugün Dörtdivan ilçesi Çalköy köyü camiinde kılınacak öğle ve cenaze namazı sonrası köy mezarlığına defnedilecektir.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun!
     Yorum yazın
Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.

Bu sayfadaki içerik, Adobe Flash Player'ın daha yeni bir sürümünü gerektiriyor.

Adobe Flash player Edinin

Web Hosting - Domain
EN ÇOK OKUNANLAR
VİDEO HABERLER
İzzet Baysal Caddesi Güler 2 İşhanı Kat 1 No-41 BOLU   Tel: 0532 709 63 26
© 2011 Tüm hakkı saklıdır. İçerik ve görseller "Telif Hakları Kanunu" ile korunmaktadır.