Reklamı geç
VEFAT HABERLERİZİYARETÇİ DEFTERİKÜNYEİLETİŞİM
   

BOLU'DA VEFAT EDENLER, 12 KASIM CUMARTESİ

12 Kasım 2016

......................

1- Aktaş Mahallesi sakinlerinden, Emekli Albay Hulki Çörüş ile Mebrure Cihan'ın annesi, uzun yıllar Aktaş Mahallesi muhtarlığı yapmış; "Boluluların Çörüş Annnesi" Müşerref ÇÖRÜŞ Hak’kın rahmetine kavuşmuştur.  Cenazesi bugün Aktaş Camii’nde kılınacak öğle ve cenaze namazından sonra Çığırtkanlar Mezarlığı’na defnedilecektir.

2- Tabaklar Mahallesi halkından, Hadiye Çiçek'in eşi; Hakan ve Savaş Çicek'in babaları; Nermin ve Vesile Çiçek'in kayınpederi; Ecem, Seda, Murat Barış Çicek'in dedeleri; Murat ÇİÇEK Hak'kın rahmetine kavuşmuştur. Cenazesi bugün Siteler Camii'nde kılınacak ikindi ve cenaze namazı sonrası Çığırtkanlar Mezarlığı'na defnedilecektir.

3-Gülcan TOP'un eşi, Nurcan HASKAN, Nurten KILIÇOĞLU, Emine SUKUTİ ve Murat TOP'un babası, Can HASKAN,Ümit KILIÇOĞLU ve Bora SUKUTİ'nin kayınpederi, Ahmet Alp SUKUTİ, Duru SUKUTİ ve Zümra KILIÇOĞLU'nun dedeleri, orüsten emekli usta başı; Salih TOP Hak'kın rahmetine kavuşmuştur. Cenazesi bugün ORDU İli Gölköy İlçesi Aydoğan Köyü Camii'nde kılınacak ikindi ve cenaze namazı sonrası köy mezarlığına defnedilecektir.

4-Seben İlçesi Kuzgölcük köyü halkından, Safiye MUTLU ve Mustafa BİLGİN'in kardeşi, Zeynep BİLGİN'in eşi, Şahin ve Cüneyt BİLGİN'in babaları, Sevim ve Hikmet BİLGİN'in kayınpederi, Serengül, Kürşad TAHA, Mert KAAN ve Zeynep CANSU'nun dedeleri; İsmail BİLGİN Hak'kın rahmetine kavuşmuştur. Cenazesi bugün Siteler Camii'nde kılınacak öğle ve cenaze namazı sonrası Çığırtkanlar Mezarlığı'na defnedilecektir.

5-Güneyfelakettin köyünden (merhum) Durmuş ve Fadime'nin oğlu (merhum)Bekir,  Mehmet ve Ali AYDODU'nun kardeşi, Emriye AYDOĞDU'nun eşi,Mesut AYDOĞDU'nun babası; İsmail AYDOĞDU Hak'kın rahmetine kavuşmuştur. Cenazesi bugün Güneyfelakettin Köyü Aşağı Mahalle Camii'nde kılınacak öğle ve cenaze namazı sonrası köy mezarlığına defnedilecektir

6-Mudurnu ilçesi 100.yıl köyü halkından Fatma YILMAZ'ın eşi,Nazmiye ALDEMİR'in kardeşi, Fehmi,Ferizan ve Feridun YILMAZ'ın babaları; Necati YILMAZ Hak'kın rahmetine kavuşmuştur. Cenazesi bugün 100.yıl Köyü Camii'nde kılınacak ikindi ve cenaze namazı sonrası köy mezarlığına defnedilecektir. Saat 13:00'da Siteler Camii önünden araç kaldırılacaktır.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun!
     Yorum yazın
Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.

Bu sayfadaki içerik, Adobe Flash Player'ın daha yeni bir sürümünü gerektiriyor.

Adobe Flash player Edinin

Web Hosting - Domain
EN ÇOK OKUNANLAR
VİDEO HABERLER
İzzet Baysal Caddesi Güler 2 İşhanı Kat 1 No-41 BOLU   Tel: 0532 709 63 26
© 2011 Tüm hakkı saklıdır. İçerik ve görseller "Telif Hakları Kanunu" ile korunmaktadır.