VEFAT HABERLERİZİYARETÇİ DEFTERİKÜNYEİLETİŞİM
   

BOLU'DA VEFAT EDENLER, 7 KASIM PAZARTESİ

7 Kasım 2016

...........................

1-Mudurnu İlçesi İğneciler Köyü halkından; Hoca Mehmet AYDIN Hak'kın rahmetine kavuşmuşyur.

Cenazesi bugün Mudurnu İğneciler Köyü Camii'nde kılınacak öğle ve cenaze namazı sonrası köy mezarlığına defnedilecektir.

2-Gölköy köyü halkından İlyas ve Fetiye ARSLAN ve Yolçatı köyünden Hikmet ve merhum İsmail AYDIN'ın torunu,İbrahim ve Sevim ARSLAN'ın oğlu,Burcu ve Mukadder ÇAĞDAŞ'ın kardeşi,Yaşar AYDIN,Nermin PERÇİN,Nevin KOŞAR ve İlhan ARSLAN'ın yeğenleri; Barış ARSLAN Hak'kın rahmetine kavuşmuştur. Cenazesi bugün Kültür Mahallesi Camii'nde kılınacak öğle ve cenaze namazı sonrası Şehitler Mezarlığı'na defnedilecektir.

3-Seben İlçesi Bakırlı Köyünden, İbrahim MUTLU'nun eşi,İrfan,Orhan MUTLU,Hacer MACİT ve Emine GÜLER'in anneleri; Ayşe MUTLU Hak'kın rahmetine kavuşmuştur. Cenazesi bugün Bakırlı Köyü Camii'nde kılınacak ikindi ve cenaze namazı sonrası köy mezarlığına defnedilecektir.

4-Elmalık köyü halkından, Cevriye ÖZSARIKAMIŞ'IN eşi, Asu ve Tansu ÖZSARIKAMIŞ'ın babaları,emekli öğretmen Senai ÖZSARIKAMIŞ ve emekli müfettiş Şinasi ÖZSARIKAMIŞ'ın kardeşi,Doktor Barış ÖZSARIKAMIŞ,Soner,Tarık ve Hülya ÖZSARIKAMIŞ'ın amcaları; Zekai ÖZSARIKAMIŞ Hak'kın rahmetine kavuşmuştur. Cenazesi bugün Elmalık Köyü Camii'nde kılınacak ikindi ve cenaze namazı sonrası köy mezarlığına defnedilecektir.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun!
     Yorum yazın
Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.

Bu sayfadaki içerik, Adobe Flash Player'ın daha yeni bir sürümünü gerektiriyor.

Adobe Flash player Edinin

Web Hosting - Domain
EN ÇOK OKUNANLAR
VİDEO HABERLER
İzzet Baysal Caddesi Güler 2 İşhanı Kat 1 No-37 BOLU   Tel: 0374 218 05 03
© 2011 Tüm hakkı saklıdır. İçerik ve görseller "Telif Hakları Kanunu" ile korunmaktadır.