Reklamı geç
VEFAT HABERLERİZİYARETÇİ DEFTERİKÜNYEİLETİŞİM
   

BOLU'DA VEFAT EDENLER, 15 EKİM CUMARTESİ

15 Ekim 2016

...................

1- Gerede Kabiller Mahallesi halkından Gerkonsan eski Müdürü Muharrem Coşkuner ve Nurten Çomçalı’nın babaları, Nihat Çomçalı’nın Kayınpederi, Hastane personeli Sadık Coşkuner ve Yumurtacı Mehmet Çomçalı’nın dedeleri; Berber Mehmet Sadık COŞKUNER Hak’kın rahmetine kavuşmuştur.  Cenazesi bugün öğle ve cenaze namazından sonra şehir mezarlığında defnedilecektir.

 2- Remzi, Samet ve Ali Ayana’nın Babası; Ahmet AYANA Hak’kın rahmetine kavuşmuştur. Cenazesi bugün Kültür Mahallesi Camii’nde kılınacak öğle ve cenaze namazında sonra Şehitler Mezarlığı’nda defnedilecektir.

 3- Kandamış Köyü halkından İzzet Öztürk’ün eşi, Emine Yılmaz, Melek Demir, Asiye Kantar, Murat Öztürk ve Fethiye Arslan’ın annesi; Hatice ÖZTÜRK Hak'kın rahmetine kavuşmuştur.  Cenazesi 16 Ekim Pazar günü Kandamış Köyü'nde kılınacak öğle ve cenaze namazından sonra defnedilecektir.

4-Kalıcı Konutlar mahallesi halkından, Türkan GÜRBÜZ'ün eşi, Tuğba, Dilşat ve Kürşat GÜRBÜZ'ün babaları, Emekli Cumhuriyet Başsavcısı; Mehmet Ali GÜRBÜZ Hak'kın rahmetine kavuşmuştur. Cenazesi bugün Kalıcıkonutlar Camii'nde kılınacak öğle ve cenaze namazı sonrası Şehitler Mezarlığı'na defnedilecektir…

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun!
     Yorum yazın
Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.

Bu sayfadaki içerik, Adobe Flash Player'ın daha yeni bir sürümünü gerektiriyor.

Adobe Flash player Edinin

Web Hosting - Domain
EN ÇOK OKUNANLAR
VİDEO HABERLER
İzzet Baysal Caddesi Güler 2 İşhanı Kat 1 No-41 BOLU   Tel: 0532 709 63 26
© 2011 Tüm hakkı saklıdır. İçerik ve görseller "Telif Hakları Kanunu" ile korunmaktadır.