Reklamı geç
VEFAT HABERLERİZİYARETÇİ DEFTERİKÜNYEİLETİŞİM
   

BOLU'DA VEFAT EDENLER, 08 AĞUSTOS PAZARTESİ

8 Ağustos 2016

.....................

1-Düzce İli Kaynaşlı İlçesi Hacı Azizler Köyü sakinlerinden Havva Rüzgar'ın eşi, Milli Eğitim Müdürlüğü personeli Ali Rüzgar, Ayhan Rüzgar, Saffet Rüzgar ve Fatma Mutlu'nun babası, Bolu Belediyesi Emekli Zabıta Personeli Hüseyin Mutlu'nun kayınpederi, Salih Rüzgar hakkın rahmetine kavuştu. Cenazesi bugün Düzce İli Kaynaşlı İlçesi Hacı Azizler Köyü caminde kılınacak öğle ve cenaze namazı sonrası köy mezarlığına defnedilecektir.

2- Kıbrıscık İlçesi Geriş Köyü sakinlerinden Orhan Akın'ın eşi, Ahmet, Merhum Nuh, Hüseyin, Mustafa akın, Emine Metin ve Hacer Belge'nin annesi, Alim Tayşi ve İsmet Tayşi'nin ablası, Ayşe Akın hakkın rahmetine kavuştu. Cenazesi bugün Kıbrıscık İlçesi Geriş Köyü caminde kılınacak öğle ve cenaze namazı sonrası köy mezarlığına defnedilecektir.

3-Seben İlçesi Haccağız Köyü sakinlerinden Merhum Hüseyin Kavak ve Hatice Kavak'ın torunu, Merhume Müzeyyen Kavak ve Fikret Kavak'ın kızı, Nurhan Kavak, Nusret Kavak, Yosun Katı ve Güney Kavak'ın ablası, Ümran Kavak hakkın rahmetine kavuştu. Cenazesi bugün Ankara Karşıyaka caminde kılınacak öğle ve cenaze namazı sonrası Karşıyaka mezarlığına defnedilecektir.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun!
     Yorum yazın
Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.

Bu sayfadaki içerik, Adobe Flash Player'ın daha yeni bir sürümünü gerektiriyor.

Adobe Flash player Edinin

Web Hosting - Domain
EN ÇOK OKUNANLAR
VİDEO HABERLER
İzzet Baysal Caddesi Güler 2 İşhanı Kat 1 No-41 BOLU   Tel: 0532 709 63 26
© 2011 Tüm hakkı saklıdır. İçerik ve görseller "Telif Hakları Kanunu" ile korunmaktadır.