Reklamı geç
VEFAT HABERLERİZİYARETÇİ DEFTERİKÜNYEİLETİŞİM
   

ÜNLÜ SANATÇI BOLU'YA GELİYOR

2 Ağustos 2016

.................

Bolu’da demokrasi nöbetinde vatandaşlar sabahın erken saatlerine kadar beklerken, 3 Ağustos Çarşamba günü saat 22.00'de Demokrasi Meydanı'nda ünlü sanatçı Uğur Işılak vatandaşlarla bir araya gelecek.

AK Parti İl Başkanı Nurettin Doğanay, Demokrasi Meydanı’ndaki vatandaşların “Uğur Işılak” tezahüratları üzerine, ünlü sanatçıyı Bolu’ya getirme sözü vermişti. Uğur Işılak, Çarşamba günü saat 22:00’da Bolulularla bir araya gelecek.

AK Parti İl Başkanı Doğanay, “Demokrasi Meydanı’nda sabahlara kadar bizimle birlikte nöbet tutan demokrasi ve milli irade aşığı Bolulu hemşerilerim, nöbete başladıktan sonra bende ısrarla Uğur Işılak'ı Bolu'ya getirmemi istediler. Sanatçılarımız Bedia Akartürk ve İkbal Gürpınar'ın da ilimize gelerek demokrasi nöbetine destek vermelerinin ardından bu istek giderek de arttı. Kamuoyu ile paylaşmasam da ben zaten dava arkadaşım, dostum Uğur Işılak ile daha önceden telefonla ile görüşmüş ve kendisini Bolu'ya davet etmiştim. Telefonda bana programının yoğunluğunu söylemesine karşılık ben Bolu halkının kendisini ısrarla Bolu'da görmek istediğini ifade edince de sağ olsun bizleri kırmadı ve Bolu'ya geliyor. Kendisine şahsım ve Bolu Halkı adına şükranlarımı sunuyorum” dedi.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun!
     Yorum yazın
Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.

Bu sayfadaki içerik, Adobe Flash Player'ın daha yeni bir sürümünü gerektiriyor.

Adobe Flash player Edinin

Web Hosting - Domain
EN ÇOK OKUNANLAR
VİDEO HABERLER
İzzet Baysal Caddesi Güler 2 İşhanı Kat 1 No-41 BOLU   Tel: 0532 709 63 26
© 2011 Tüm hakkı saklıdır. İçerik ve görseller "Telif Hakları Kanunu" ile korunmaktadır.