Reklamı geç
VEFAT HABERLERİZİYARETÇİ DEFTERİKÜNYEİLETİŞİM
   

BOLU'DA VEFAT EDENLER - 31 OCAK 2016

31 Ocak 2016

Bolu'da bugün vefat edenler.. Rahmet diliyoruz

1- Seben İlçesi Gerenözü Köyü halkından Ayşe Kırdar'ın eşi merhum Mahmut Kırdar, Zehra Bostancıoğlu, Safinaz Macit'in kardeşi, Kenan, Sadi ve Murat Kırdar'ın babaları İsmail Kırdar, Tenzile Yiğit ve Ayşe Sertçelik'in amcası; Mehmet KIRDAR Hak'kın rahmetine kavuşmuştur. 

Cenazesi bugün Seben İlçesi Gerenözü Köyü Camii'nde kılınacak öğle ve cenaze namazı sonrası köy mezarlığına defnedilecektir.

2- Kültür Mahallesi halkından Ayşe Ayvaz'ın eşi, Talat, Sezai Ayvaz ve Kıymet Sezgin'in babası, Sabri ve Emin Ayvaz'ın kardeşi, Alaattin Ayvaz'ın amcası; Mustafa AYVAZ Hak'kın rahmetine kavuşmuştur. 

Cenazesi bugün Kültür Mahallesi Camii'nde kılınacak öğle ve cenaze namazı sonrası Şehitler Mezarlığı'na defnedilecektir.

3- Sümer Mahellesi halkından Hakan ve Serdar Öztekin'in babası, Gönül ve Meliha Öztekin'in kayınpederi, Çimento Fabrikası'ndan emekli; Nurettin ÖZTEKİN Hak'kın rahmetine kavuşmuştur. 

Cenazesi bugün Sümer Mahallesi Yeni Camii'de kılınacak öğle ve cenaze namazı sonrası mahalle mezarlığına defnedilecektir.

4- Sümer Mahallesi halkından Şükrü Aydoğdu'nun eşi, merhum Hanife Akgül ve Ziraat Bankası'ndan emekli İsmail Aydoğdu'nun annesi; Safure AYDOĞDU Hak'kın rahmetine kavuşmuştur.  

Cenazesi bugün Sümer Mahallesi Merkez Camii'nde kılınacak öğle ve cenaze namazı sonrası Gövem Köyü Mezarlığına defnedilecektir.

5- Mesçiçele Köyü halkından Sakine Ustabaşı'nın eşi, İbrahim ve Hüseyin Ustabaşı'nın babaları, Turgut Ustabaşı'nın amcası; Mevlüt USTABAŞI Hak'kın rahmetine kavuşmuştur. 

Cenazesi bugün Mesçiçele Köyü Camii'nde kılınacak öğle ve cenaze namazı sonrası köy mezarlığına defnedilecektir.

Etiketler: BOLUVEFAT
Henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun!
     Yorum yazın
Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.

Bu sayfadaki içerik, Adobe Flash Player'ın daha yeni bir sürümünü gerektiriyor.

Adobe Flash player Edinin

Web Hosting - Domain
EN ÇOK OKUNANLAR
VİDEO HABERLER
İzzet Baysal Caddesi Güler 2 İşhanı Kat 1 No-41 BOLU   Tel: 0532 709 63 26
© 2011 Tüm hakkı saklıdır. İçerik ve görseller "Telif Hakları Kanunu" ile korunmaktadır.