Reklamı geç
VEFAT HABERLERİZİYARETÇİ DEFTERİKÜNYEİLETİŞİM
   

BÖYLE YARDIM OLMAZ OLSUN!

19 Ocak 2016

Mudurnu'da Diyanet-Sen ile İlim Yayma Cemiyeti ortaklaşa kampanya başlatarak yardıma muhtaç ve yetim çocuklara kışlık yardım yaptı. Yardımların sosyal medyada çocukların resimleriyle deşifre edilmesi tepki çekti.

 

Diyanet-Sen Mudurnu İlçe Temsilciliği tarafından bir süre önce yardıma muhtaç ve yetim öğrenciler için “Bir bot, bir mont” kampanyası başlatıldı. Kampanya kapsamında 5 farklı okulda toplam 150 yardıma muhtaç öğrenci tespit edilirken, hayırseverler tarafından temin edilen kışlık bot ve montlar, Diyanet-Sen Mudurnu ve İlim Yayma Cemiyeti Mudurnu Temsilciliği aracılığı ile öğrencilere dağıtıldı. Bot ve mont yardımı alan öğrenciler sevinçle evlerinin yolunu tutarken, yardım sonrası öğrencilerin fotoğraflarının çekilerek sosyal medyada paylaşılması ise tepki çekti. Öğrencilerin deşifre edilmesine tepki gösteren veliler, “Madem yardım yapmak istiyorsunuz, o zaman öğrencilerin fotoğraflarını neden yayınlıyorsunuz? Yardım alan öğrencilerin düşürüldükleri durum hiç hoş değil. Hayır işleri ile reklam olmaz” diye konuştular.

 

Öğrencilere yaptıkları yardımları evilerine mutlu şekilde dönen çocukları fotoğraflayarak sosyal paylaşım sitelerine koyan isimler arasında eski siyasilerin de olması dikkat çekti. Siyasiler, övgü dolu sözlerle fotoğrafları paylaştı. 

  • BÖYLE YARDIM OLMAZ OLSUN!
  • BÖYLE YARDIM OLMAZ OLSUN!
  • BÖYLE YARDIM OLMAZ OLSUN!
1 yorum yapılmış
  • uluda
    19 Ocak 2016 • 17:49
    Gerçekten çok terbiyesizce bir hareket ...
     Yorum yazın
Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.

Bu sayfadaki içerik, Adobe Flash Player'ın daha yeni bir sürümünü gerektiriyor.

Adobe Flash player Edinin

Web Hosting - Domain
EN ÇOK OKUNANLAR
VİDEO HABERLER
İzzet Baysal Caddesi Güler 2 İşhanı Kat 1 No-41 BOLU   Tel: 0532 709 63 26
© 2011 Tüm hakkı saklıdır. İçerik ve görseller "Telif Hakları Kanunu" ile korunmaktadır.