Reklamı geç
VEFAT HABERLERİZİYARETÇİ DEFTERİKÜNYEİLETİŞİM
   

İMAM HATİPLİLERE ÖDÜL DESTEĞİ

8 Temmuz 2015

Bolu İmam-Hatip Okulları Koordinasyon Kurulu Başkanı Zekai Öztürk, “TEOG sınavından 440 ve üzeri puan alarak ...

Bolu İmam-Hatip Okulları Koordinasyon Kurulu Başkanı Zekai Öztürk, “TEOG sınavından 440 ve üzeri puan alarak tercilerini Bolu Altındağ Belediyesi Kız Anadolu İmam-Hatip Lisesi veya Bolu Erkek Anadolu İmam-Hatip Lisesi’nden yana kullanan öğrencilerimizden, ilk 10 öğrenciye umre ve bir yıl burs, ikinci on öğrenciye dizüstü bilgisayar (laptop) ve bir yıl burs, üçüncü on öğrencimize bir yıl burs ve dördüncü on öğrencimize ise okul ihtiyaçlarına yönelik hediye çeki ile ödüllendireceğiz” dedi.

Bolu’daoluşumunu tamamlayarak geçtiğimiz aylarda faaliyete geçen İmam-Hatip Okulları Koordinasyon Kurulu, TEOG sınavında ter dökerek 440 ve üzeri puan alan öğrencilerin tercihlerini İmam-Hatip Okulları’ndan yana kullanmaları için önemli bir projeye imza attı. Kurul, okula kayıt yaptıran öğrencilerden dereceye giren başarılı öğrencilere bir yıl boyunca burs desteği, dizüstü bilgisayar ve okul ihtiyaçlarına yönelik hediye çeki verecek. Ayrıca sömestr tatilinde ücretsiz umre ziyaretine götürecek.

ÖZTÜRK: “DESTEKÇİNİZ OLACAĞIMIZA SÖZ VERİYORUZ”

Çok sayıdaki sivil toplum kuruluşunun desteği ile hayat bulan proje hakkında bilgiler veren İmam-Hatip Okulları Koordinasyon Kurulu Bolu Koordinatörü Zekai Ötürk, hedeflerinin manevi değerlere sahip çıkan ve şuurlu nesiller yetiştirmek olduğunu söyledi. Öztürk, “İmam-Hatip Okullarımız hiçbir siyasi maksadı olmayan, tamamen milli eğitim müfredatına uygun, vatan ve millet sevgisini önceleyen, manevi değerlerimize sahip çıkan ve şuurlu nesiller yetiştiren kurumlarımızdır. Sizler burada alacağınız eğitim ile geleceğin mimarları, doktorları, öğretmenleri, sosyologları, sporcuları, sanatçıları, hâkimleri, müftüleri, bürokratları olacaksınız… Bizler de İHO Koordinasyon Kurulu olarak sizlere sahip çıkıp gönüllü destek olacağımıza, hiçbir çıkar gözetmeden İmam-Hatip Okullarımızı en iyi okul yapacağımıza söz veriyoruz.

ERKEN KAYIT YAPTIRANLARA ÖDÜL

Bu hedeflerimiz doğrultusunda TEOG sınavından 440 ve üzeri puan alarak tercilerini Bolu Altındağ Belediyesi Kız Anadolu İmam-Hatip Lisesi veya Bolu Erkek Anadolu İmam-Hatip Lisesi’nden yana kullanan öğrencilerimizden; ilk 10 öğrenciye umre ve bir yıl burs, ikinci on öğrenciye dizüstü bilgisayar (laptop) ve bir yıl burs, üçüncü on öğrencimize bir yıl burs ve dördüncü on öğrencimize ise okul ihtiyaçlarına yönelik hediye çeki ile ödüllendireceğiz. İmam-Hatip Okulları Koordinasyon Kurulu’muz hakkında detaylı bilgi edinmek isteyen tüm veli ve öğrencilerimiz 0505 914 4510 numaralı telefondan bizlere ulaşabilirler” dedi.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun!
     Yorum yazın
Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.

Bu sayfadaki içerik, Adobe Flash Player'ın daha yeni bir sürümünü gerektiriyor.

Adobe Flash player Edinin

Web Hosting - Domain
EN ÇOK OKUNANLAR
VİDEO HABERLER
İzzet Baysal Caddesi Güler 2 İşhanı Kat 1 No-41 BOLU   Tel: 0532 709 63 26
© 2011 Tüm hakkı saklıdır. İçerik ve görseller "Telif Hakları Kanunu" ile korunmaktadır.