Reklamı geç
VEFAT HABERLERİZİYARETÇİ DEFTERİKÜNYEİLETİŞİM
   

BAŞKAN'DAN TEKNİK DİREKTÖR AÇIKLAMASI

18 Haziran 2015

Boluspor Başkanı Savaş Abak, “Çarşamba gününe kadar yeni hocamızla anlaşacağız. Şu an netleşen bir durum ...

Boluspor Başkanı Savaş Abak, “Çarşamba gününe kadar yeni hocamızla anlaşacağız. Şu an netleşen bir durum yok ama görüştüğümüz teknik adamlar var. 6 veya 7 oyuncuyu kadromuza katmak istiyoruz” dedi.

Boluspor’da teknik adam bilmecesi devam ederken, Boluspor Başkanı Savaş Abak, yeni teknin adamın en geç Çarşamba gününe kadar takımın başında göreve  başlayacağını söyledi. Abak, “Şu an futbolcu konusunda listelerimiz hazır. Kim alınacak, kim gidecek. Ancak biz öncelikle hocamızı netleştirmek istiyoruz. Görüştüğümüz hocalar var. Şu anda net bir isim yok ama en geç Çarşamba günü hocamızla anlaşmış olacağız” diye konuştu.

“6-7 TANE OYUNCU ALACAĞIZ”

Başkan Abak, teknik direktörün göreve başlamasının ardından 6 veya 7 oyuncu almak istediklerini ifade ederek, “Eksik olduğumuz mevkiler belli. Geçen sene bazı mevkilerde mecburen bir yıllık sözleşme yaptığımız ve ya kiralık olarak aldığımız oyuncular var. Mevki bazında baktığımızda 6-7 tane oyuncu alacağız. Bunun yanında 2 oyuncumuzu da satmanın aşamasındayız. Ama istediğimiz bedeller olmazsa yüzde 90 ihtimal satmayacağız. Boluspor kulübünün menfaatine bir satış olursa onları da satacağız. Her şartta 6-7 tane oyuncu alacağız” dedi.

KAMP BOLU’DA…

Abak, yeni sezon hazırlıklarına Temmuz ayının ilk haftası itibariyle başlamak istediklerini ifade ederek “Yaz kampını Bolu’da bulunan kendi tesislerimizde olacak. Temmuz ayının 5’ine kadar kampımıza başlayacağız. 25 -26 Haziran tarihlerinde futbolculara haber verilecek. 28-29 Haziran tarihlerinde takım toplanacak ve kendi tesislerimizde başlayacağız” şeklinde konuştu.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun!
     Yorum yazın
Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.

Bu sayfadaki içerik, Adobe Flash Player'ın daha yeni bir sürümünü gerektiriyor.

Adobe Flash player Edinin

Web Hosting - Domain
EN ÇOK OKUNANLAR
VİDEO HABERLER
İzzet Baysal Caddesi Güler 2 İşhanı Kat 1 No-41 BOLU   Tel: 0532 709 63 26
© 2011 Tüm hakkı saklıdır. İçerik ve görseller "Telif Hakları Kanunu" ile korunmaktadır.