VEFAT HABERLERİZİYARETÇİ DEFTERİKÜNYEİLETİŞİM
   

KARTOPUCU ÖĞRENCİLER DEVLET OCAĞINDA

9 Ocak 2015

Bolu Valisi Ahmet Zahteroğulları, Bolu Valiliği binasının önünde fotoğraf çektirip kendisine Ttwitter’den mesaj atarak kartopu ...

Bolu Valisi Ahmet Zahteroğulları, Bolu Valiliği binasının önünde fotoğraf çektirip kendisine Ttwitter’den mesaj atarak kartopu oynamaya davet eden Abant İzzet Baysal Üniversitesi Diş Hekimliği öğrencilerini makamına davet ederek çay ikramında bulundu

Kent Meydanında kartopu oynamak üzere Perşembe akşamı buluşan Abant İzzet Baysal Üniversitesi Diş Hekimliği 1. sınıf öğrencileri, Bolu Valilik binası önünde fotoğraf çektirdiler. Daha sonra ise Merve Taşkıran isimli öğrenci Twitter hesabından Bolu Valisi Ahmet Zahteroğulları'nı etiketleyerek "Valim diş hekimliği öğrencileri olarak sizi de bekliyoruz" tweeti attı. Bu mesajı gören Bolu Valisi Ahmet Zahteroğulları ise kendilerine cevap vererek öğrencileri makamında çay içmeye davet etti.

AİBÜ Diş Hekimliği Fakültesi 1. sınıf öğrencileri Vali Zahteroğulları'nın bu mesajını gördü ve tüm sınıf arkadaşları ile birlikte Bolu Valiliği'ne gelerek, Vali Zahteroğulları ile birlikte çay içtiler.

"DAHA ÖNCE BÖYLE BİR DURUMLA KARŞILAŞMADIK"

Koyu bir sohbetin olduğu ziyarette öğrenciler, kendilerinin böyle bir davet beklemediklerini dile getirerek, tweeti görünce önce şaşırdıklarını daha sonra ise hep beraber karar verdikten sonra geldiklerini ifade ettiler. Daha önce böyle bir durumla karşılaşmadıklarını ve buraya gelince mutlu olduklarını belirten öğrenciler, Vali Zahteroğulları ile uzun soluklu bir sohbet gerçekleştirdiler.

"BOLU'NUN EN GÜZEL BİNASI VALİLİK BİNASI'

Vali Zahteroğulları ziyarette öğrencilere nereli olduklarını, Bolu'yu nasıl bulduklarını ve öğrencilik hayatı ile ilgili hem kendi yaşadıklarını anlattı hem de öğrencilerle neşeli bir sohbet gerçekleştirdi. Ziyarette öğrenciler, kardan yaptıkları ve kendi tabirleri ile 'Kardan Diş' adını verdikleri resimleri de gösterirken, Vali Zahteroğulları öğrencilere, Bolu gibi insanı ve kendisi güzel bir ilde oldukları, okudukları için şanslı olduklarını söyledi. Öğrencilerin, "Bolu'nun en güzel binası Valilik' demeleri üzerine Vali Zahteroğulları da Valilik Binasının eski resimlerini öğrencilere gösterdi ve tarihçesini anlattı.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun!
     Yorum yazın
Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.

Bu sayfadaki içerik, Adobe Flash Player'ın daha yeni bir sürümünü gerektiriyor.

Adobe Flash player Edinin

Web Hosting - Domain
EN ÇOK OKUNANLAR
VİDEO HABERLER
İzzet Baysal Caddesi Güler 2 İşhanı Kat 1 No-37 BOLU   Tel: 0374 218 05 03
© 2011 Tüm hakkı saklıdır. İçerik ve görseller "Telif Hakları Kanunu" ile korunmaktadır.