VEFAT HABERLERİZİYARETÇİ DEFTERİKÜNYEİLETİŞİM
   

BAŞKAN YILMAZ'DAN NET SANAYİ ÇIKIŞI!

2 Aralık 2014

Bolu Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz’dan bir sert açıklama da Sanayi Sitesi için geldi. Mevcut Sanayi ...

Bolu Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz’dan bir sert açıklama da Sanayi Sitesi için geldi. Mevcut Sanayi Sitesi’nin kesinlikle kapatılacağını belirten Yılmaz, “5 kişi için de olsa yeni sanayi yapılacak. Baktık olmuyor mu, canı cehenneme diyerek sanayiyi kapatacağız” dedi.

 

Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz, yine esip gürledi. Bolu Takip Gazetesi’nden Hakan Aydın’ın haberine göre, yeni sanayi sitesinin siyasi polemik olmaya devam etmesi üzerine Bolu Belediye başkanı Alaaddin Yılmaz’dan sert açıklamalar geldi. Mevcut Sanayi Sitesi’nin ömrünü tamamladığını belirten Yılmaz, “Sanayi bizim açımızdan devrini tamamlamıştır. 5 kişi için de olsa yeni sanayi yapılacak. Yapılmıyor mu? Canı cehenneme diyerek sanayiyi kapatacağız. Kapatıp, kapatmayacağımızı da göreceksiniz. O zaman hodri meydan diyeceğiz” şeklinde konuştu.

Başkan Yılmaz, Bolu Belediyesi’nin yeni sanayi sitesi gibi bir gündemi bulunmadığını belirterek, son yapılan toplantıyla ilgili olarak, “Bolu Belediyesi’nin sanayi gibi bir gündem maddesi yoktur. Valilik sanayiyle ilgili arkadaşlarla bir araya geldi ve Bolu Belediyesi olarak artık biz kenara çekiliyoruz. Çünkü konu su istimal edildi. Biz sanayi esnafıyla, sanayinin problemini çözmeye yönelik toplantı yapıyoruz. Ama konuşanlara bakıyorsunuz; sanayi ile ilgilisi olmayan, işyeri bulunmayan ve sırf siyasi polemik olsun diye konuşanlar var” diye konuştu.

“BELEDİYENİN SANAYİ İLE DERDİ YOK”

Vali Ahmet Zahteroğulları’nın katılımıyla gerçekleşen son toplantıda konuşanların sanayi esnafı olmadığını belirten Başkan Yılmaz, “O toplantı sanayiden dükkan almış, problemi olanların, problemlerinin çözüm toplantısıydı. Konuşanlara baktığınız zama; konuyla alakasız, sırf siyasi ve aynı yapıda ki insanlar. Kusura bakmayın; Sanayiyle ilgili Bolu Belediyesi’nin bir derdi yoktur. Valilik TOKİ’ye bildirecektir. TOKİ’den gün verilecektir. Ve sistem yürüyecektir. Bolu Belediyesini ilgilendiren bir konu yoktur” ifadelerini kullandı.

“SANAYİYİ KAPATACAĞIZ”

Polemiklerin devam etmesi ve yeni sanayi sitesiyle ilgili çalışmaların tıkanması halinde, mevcut sanayiyi kapatacaklarını sert bir dille belirten Başkan Yılmaz, “Mevcut sanayi bizim açımızdan devrini tamamlamıştır. 5 kişi için de olsa yeni sanayi yapılacak. Yapılmıyor mu? Canı cehenneme diyerek sanayiyi kapatacağız. Kapatıp, kapatmayacağımızı da göreceksiniz. O zaman hodri meydan diyeceğiz. Geçmişte biz bir fikriniz varsa, fikir üretin dedik mi? Siyasilere yazdık mı? Cevap geldi mi? Yok. Biz şov yapmıyoruz. Biz ciddi işler yapıyoruz. Biz Bolu’yu geleceğe taşıyacak projeler üzerinde çalışıyoruz. Polemikleri gidin nerede yaparsanız yapın? Polemiklerden çekinecek, yamulacak da adam yok karşınızda” diye konuştu.

3 yorum yapılmış
 • İ özpek
  1 Aralık 2014 • 22:00
  Haksahiplerinin mağdur edilmemesi kaydıyla Bolu'nun geleceği adına doğru bir karar...
 • karizma
  1 Aralık 2014 • 22:00
  Ha işte bu helal size başkanım
 • İ özpek
  1 Aralık 2014 • 22:00
  Haksahiplerinin mağdur edilmemesi kaydıyla Bolu'nun geleceği adına doğru bir karar...
     Yorum yazın
Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.

Bu sayfadaki içerik, Adobe Flash Player'ın daha yeni bir sürümünü gerektiriyor.

Adobe Flash player Edinin

Web Hosting - Domain
EN ÇOK OKUNANLAR
VİDEO HABERLER
İzzet Baysal Caddesi Güler 2 İşhanı Kat 1 No-37 BOLU   Tel: 0374 218 05 03
© 2011 Tüm hakkı saklıdır. İçerik ve görseller "Telif Hakları Kanunu" ile korunmaktadır.