Reklamı geç
VEFAT HABERLERİZİYARETÇİ DEFTERİKÜNYEİLETİŞİM
   

YAŞŞI ADAM 3 GÜNDÜR KAYIP

1 Ekim 2014

Bolu’da alzheimer hastası yaşlı adam ormanlık alanda kaybolurken, AFAT ve jandarma ekipleri ormanlık alanda saatlerce ...

Bolu’da alzheimer hastası yaşlı adam ormanlık alanda kaybolurken, AFAT ve jandarma ekipleri ormanlık alanda saatlerce arama çalışması yaptı.

 Edinilen bilgiye göre, olay Çele Bağışlar Köyü’de meydana geldi. Ailesiyle birlikte yaşayan 81 yaşındaki  Mustafa Can isimli alzheimer hastası şahıs, Pazartesi günü öğle saatlerinde evden çıkarak ormanlık alana doğru yürümeye başladı. Akşam saatlerinde eve dönmeyen yaşlı adam için oğlu köylülerle birlikte ormanlık alanda arama çalışması yaptılar. Arama çalışmaları sonuçsuz kalınca AFAT ve jandarma ekiplerine haber verildi.

 Yaşlı adam 3 günden bu yana bulunamazken, ekipleri çalışmalarını aralıksız olarak sürdürüyor. Yaşlı adamın damadı Hasan Keskin, “Pazartesi günü öğle saatlerinde evden ayrılarak bir daha dönmedi. Zaman zaman yine bu şekilde gidiyordu. Daha önce bulmuştuk ancak b kez 3 günden bu yana bir netice elde edemedik” dedi.   Mustafa Can’ın oğlu Mehmet Can ise, “Evde soba yakıyordum. Bir anlık dalgınlığıma evden çıkıp gitmiş. Hemen arkasından gittim ama yetişemedim” diye konuştu.  

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun!
     Yorum yazın
Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.

Bu sayfadaki içerik, Adobe Flash Player'ın daha yeni bir sürümünü gerektiriyor.

Adobe Flash player Edinin

Web Hosting - Domain
EN ÇOK OKUNANLAR
VİDEO HABERLER
İzzet Baysal Caddesi Güler 2 İşhanı Kat 1 No-41 BOLU   Tel: 0532 709 63 26
© 2011 Tüm hakkı saklıdır. İçerik ve görseller "Telif Hakları Kanunu" ile korunmaktadır.